...

  Щиро вітаю вас зі святом Останнього дзвінка

  Останній шкільний дзвінок для кожного лунає по-різному. Для тих, кому належить ще продовжити шкільне навчання, він сповіщає про початок літніх канікул. Тож від усього серця бажаю учням молодших та середніх класів гарного відпочинку та набратися сил перед початком нового етапу навчання.

  А для випускників шкільний дзвінок пролунає востаннє, нагадуючи про те, що дитинство закінчилося і вони стали дорослими людьми.

  Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаю, щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Вірю, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте успішну долю, будете гідними творцями свого життя. Адже ви – надія нашої країни, люди, від яких залежить, якою в майбутньому стане Україна.

  Висловлюю безмежну подяку вчителям за їхню щоденну натхненну, самовіддану, невтомну творчу роботу, за терпіння, віру в здібності й таланти своїх учнів, за знання, які Ви віддавали своїм вихованцям. У численних конкурсах, олімпіадах, змаганнях цього навчального року наші вихованці були одними з кращих.

  А всім батькам зичу, щоб діти обов’язково виправдали ваші батьківські надії та стали гідним продовженням свого роду.

  Тож вітаю усіх із святом Останнього дзвінка, з успішним закінченням ще одного навчального року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові звершення і плани на майбутнє!

  З повагою Начальник відділу освіти Раїса ЯКИМЛЮК.