...

  Шановні колеги, батьки та учні!

  Сердечно вітаю вас з прийдешнім Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

  Це найдовгоочікуваніші, світлі та найулюбленіші з дитинства свята, з якими пов’язані найтепліші спогади та найкращі сподівання.

  2021 рік був складним і неоднозначним. Він дарував нам радість зустрічей, новий життєвий і професійний досвід, були й складнощі, але й перемоги, виникали проблеми, які разом ми успішно долали.

  Дякую усім, хто протягом року своєю працею, талантом, мудрістю та невтомністю працював задля розвитку освітянської галузі, хто здобував знання та досягав високих результатів у конкурсах, олімпіадах, змаганнях. Сподіваюсь, що наступний рік буде більш успішним і радуватиме нас новими здобутками і звершеннями.

  Напередодні новорічних свят прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Нехай усе те, що ви загадаєте в новорічну ніч, обов’язково здійсниться у найближчому майбутньому. Нехай Новий рік прийде до кожної оселі добрим і радісним, принесе злагоду і достаток, світло новорічних вогнів зігріває ваші душі, а таїнство Різдва Христового наповнить серця вірою у кращий завтрашній день.

  Зичу, щоб Новий рік став для кожного з нас роком добрих змін, а для України – роком зміцнення.

  Веселих та радісних свят!

  З повагою начальник відділу Раїса Якимлюк!